Film

Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet Niš (od 14. do 20. oktobra)

Četvrtak 14.10.

Božiji čovek – 20:30
Poslednji dvoboj – 14:30 ; 17:30 ; 22:20
Venom – 18:00 ; 22:00
Venom 2 3D – 16:00 ; 20:00
Noć veštica ubija – 22:40
Nije vreme za umiranje – 18:30
Nije vreme za umiranje 3D – 15:30 ; 21:30
Toma – 15:10 ; 16:30 ; 18:10 ; 19:30 ; 21:00
Mali Šef – Porodični biznis 3D, Sinh. – 14:15

Petak 15.10.

Božiji čovek – 17:30
Poslednji dvoboj – 14:30 ; 19:45 ; 22:20
Venom – 18:00 ; 22:00
Venom 2 3D – 16:00 ; 20:00
Noć veštica ubija – 22:40
Nije vreme za umiranje – 18:30
Nije vreme za umiranje 3D – 15:30 ; 21:30
Toma – 15:10 ; 16:30 ; 18:10 ; 19:30 ; 21:00
Mali Šef – Porodični biznis 3D, Sinh. – 14:15

Subota 16.10. Nedelja 17.10.

Božiji čovek – 17:30
Poslednji dvoboj – 14:30 ; 19:45
Venom – 14:00 ; 18:00 ; 22:00
Venom 2 3D – 16:00 ; 20:00
Noć veštica ubija – 22:40
Nije vreme za umiranje – 18:30
Nije vreme za umiranje 3D – 13:15 ; 21:30
Toma – 15:10 ; 16:30 ; 18:10 ; 19:30 ; 21:00 ; 22:20
Zvezdani psi: Tropska avantura, Sinh – 11:00 ; 12:45
Ainbo – dobri duh Amazonije, Sinh. – 11:15
Mali Šef – Porodični biznis, Sinh. – 10:45 ; 13:00
Mali Šef – Porodični biznis, 3D Sinh. – 11:50 ; 16:15
Luka, Sinh. – 11:30

Ponedeljak 18.10.

Božiji čovek – 17:30
Poslednji dvoboj – 14:30 ; 19:45
Venom 2 3D – 16:00 ; 21:10
Noć veštica ubija – 22:40
Nije vreme za umiranje – 18:30
Nije vreme za umiranje 3D – 21:30
Toma – 15:10 ; 16:30 ; 18:10 ; 19:30 ; 21:00 ; 22:20
Moje slatko cudovište, sinh – 17. Kids fest – 10:00
Luka 3D , Sinh.- 17. Kids fest – 10:30
Duša 3D, sinh – 17. Kids fest – 12:00
Bertov dnevnik – 17. Kids fest – 12:30
Neli Rep Agent za čudovišta- 17. Kids fest – 14:00
Tvigson I morsko čudovište , sinh – 17. Kids fest – 14:30
Magični ključ – 17. Kids fest – 15:00
Glavni heroj – 17. Kids fest – 16:00

Utorak 19.10.

Božiji čovek – 17:30
Poslednji dvoboj – 14:30 ; 19:45
Venom – 18:00 ; 22:00
Venom 2 3D – 16:00 ; 20:00
Noć veštica ubija – 22:40
Nije vreme za umiranje – 18:30
Nije vreme za umiranje 3D – 21:30
Toma – 15:10 ; 16:30 ; 18:10 ; 19:30 ; 21:00 ; 22:20
Duša 3D, sinh – 17. Kids fest – 10:00
Zvezdani psi: Tropska avantura, sinh.- 17. Kids fest – 10:30
Raja i poslednji zmaj, sinh – 17. Kids fest – 12:00
Ptice Amerike – 17. Kids fest – 12:30
Luka 3D , Sinh.- 17. Kids fest – 14:00
Ptice Amerike – 17. Kids fest – 14:30
Bertov dnevnik- 17. Kids fest – 15:00
Avantura u džungli – 17. Kids fest – 16:00

Sreda 20.10.

Dina 3D – 19:00
Božiji čovek – 17:30
Poslednji dvoboj – 14:30 ; 19:45
Venom – 17:00
Venom 2 3D – 22:00
Noć veštica ubija – 22:40
Nije vreme za umiranje – 18:30
Nije vreme za umiranje 3D – 21:30
Toma – 15:10 ; 16:30 ; 18:10 ; 19:30 ; 21:00 ; 22:20
Čarolija meseca, sinh – 17. Kids fest – 10:00
Moje slatko čudovište, sinh.- 17. Kids fest – 10:30
Zvezdani psi: Tropska avantura, sinh – 17. Kids fest – 12:00
Tvigson I morsko čudovište- 17. Kids fest – 12:30
Neli Rep Agent za cudovišta – 17. Kids fest 14:00
Bertov dnevnik – 17. Kids fest – 14:30
Ptice Amerike- 17. Kids fest – 15:00
Glavni heroj – 17. Kids fest – 16:00

Pročitajte i...