Film

Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet Niš (od 21. do 27. oktobra)

Četvrtak 21.10.

Dina 16:30, 20:30
Dina 3D 19:30, 22:00
Vampir 17:20
Božiji čovek 19:15
Poslednji dvoboj 22:30
Venom 2 19:45
Venom 2 3D 17:00
Nije vreme za umiranje 21:30
Toma 13:45, 16:45, 19:00, 21:45
Nepopravljivi Ron, Sinh. 18:20
Nepopravljivi Ron 3D, Sinh. 10:00, 14:15
Zvezdani psi: Tropska avantura, Sinh.- 17. Kids fest 10:30
Tvigson I morsko čudovište , sinh – 17. Kids fest 12:00
Ptice Amerike – 17. Kids fest 12:30
Bertov dnevnik- 17. Kids fest 14:00
Raja i poslednji zmaj 3D, sinh – 17. Kids fest 14:30
Neli Rep Agent za cudovišta – 17. Kids fest 15:00
Avantura u džungli – 17. Kids fest 16:00

Petak 22.10.

Dina 16:30, 20:30
Dina 3D 19:30, 22:00
Vampir 17:20
Božiji čovek 19:15
Poslednji dvoboj 22:30
Venom 2 19:45
Venom 2 3D 17:00
Nije vreme za umiranje 21:30
Toma 13:45, 16:45, 19:00, 21:45
Nepopravljivi Ron, Sinh. 18:20
Nepopravljivi Ron 3D, Sinh. 10:30, 14:15
Zvezdani psi: Tropska avantura, Sinh.- 17. Kids fest 10:00
Tvigson I morsko čudovište , sinh – 17. Kids fest 12:00
Ptice Amerike – 17. Kids fest 12:30
Bertov dnevnik- 17. Kids fest 14:00
Raja i poslednji zmaj 3D, sinh – 17. Kids fest 14:30
Neli Rep Agent za cudovišta – 17. Kids fest 15:00
Avantura u džungli – 17. Kids fest 16:00

Subota 23.10.

Dina 16:30, 20:30
Dina 3D 13:30, 19:30, 22:00
Vampir 17:20
Božiji čovek 19:15
Poslednji dvoboj 22:30
Venom 2 11:45, 19:45
Venom 2 3D 17:00
Nije vreme za umiranje 21:30
Toma 13:45, 16:45, 19:00, 21:45
Nepopravljivi Ron, Sinh. 10:45, 12:50, 18:20
Nepopravljivi Ron 3D, Sinh. 11:30, 14:00
Čarolija meseca, sinh – 17. Kids fest 10:00
Tvigson I morsko čudovište- 17. Kids fest 10:30
Zvezdani psi: Tropska avantura, sinh – 17. Kids fest 12:00
Neli Rep Agent za cudovišta – 17. Kids fest 12:30
Bertov dnevnik – 17. Kids fest 14:30
Ptice Amerike- 17. Kids fest 15:00
Glavni heroj – 17. Kids fest 16:00

Nedelja 24.10.

Dina 16:30, 20:30
Dina 3D 13:30, 19:30, 22:00
Vampir 17:20
Božiji čovek 19:15
Poslednji dvoboj 22:30
Venom 2 11:45, 19:45
Venom 2 3D 17:00
Nije vreme za umiranje 21:30
Toma 13:45, 16:45, 19:00, 21:45
Nepopravljivi Ron, Sinh. 10:45, 12:50, 18:20
Nepopravljivi Ron 3D, Sinh. 11:30, 14:00
Raja i poslednji zmaj 3D, sinh – 17. Kids fest 10:00
Duša 3D, sinh.- 17. Kids fest 10:30
Zvezdani psi: Tropska avantura, sinh – 17. Kids fest 11:00
Čarolija meseca, sinh – 17. Kids fest 11:15
Luka 3D, sinh – 17. Kids fest 12:00
Bertov dnevnik – 17. Kids fest 12:30
Raja i poslednji zmaj 3D, sinh – 17. Kids fest 14:30
Neli Rep Agent za cudovišta – 17. Kids fest 15:00
Glavni heroj – 17. Kids fest 16:00

Ponedeljak 25.10., Utorak 26.10. Sreda 27.10.

Dina 16:30, 20:30
Dina 3D 19:30, 22:00
Vampir 17:20
Božiji čovek 19:15
Poslednji dvoboj 22:30
Venom 2 19:45
Venom 2 3D 17:00
Nije vreme za umiranje 21:30
Toma 14:10, 16:45, 19:00, 21:45
Nepopravljivi Ron, Sinh. 15:10, 18:20
Nepopravljivi Ron 3D, Sinh. 14:15, 16:10
Mali šef – Porodični biznis, Sinh. 14:40

 

Pročitajte i...