ExeNet - Najveći internet provajder u Nišu
ExeNet - Najveći internet provajder u Nišu
Naslovna - NišCafe - Program i satnica Nišville Jazz Festivala 2015
Program i satnica Nišville Jazz Festivala 2015

Program i satnica Nišville Jazz Festivala 2015

Program i satnica ovogodišnjeg Nišville Jazz Festivala koji se održava od 13. do 16. avgusta 2015. godine u niškoj Tvrđavi.
Detaljnije informacije, kao i biografije učesnika Nišvilla pogledajte na ovom linku.

EARTH/SKY STAGE(19.30 – 03.00h)

Četvrtak / Thursday, 13.08.
1.Omladinska Filharmonija Naissus (SRB)
2. Jovan Maljoković Band (SRB)
3. Yildiz Ibrahimova & Eagles of jazz big band – Ankara (TUR)
4. Vladimir Četkar Band (MAK)
5. Carmen Souza Band (POR)
6. Texas Flood  (BG)

Petak / Friday, 14. 08.
1. Vein Trio (CH)
2. Vasil Petrov & Blagoevgrad Big Band (BUL)
3. Monty Alexander Trio (USA)
4. Snow Owl (COL)
5. Incognito (GB)
6. Ničim izazvan (SRB)

Subota / Saturday, 15. 08.
1. Bágyi Balázs New Quartet (HUN)
2. Eftekasat (EGY)
3. Duško Gojković & Milcho Leviev with Big Band RTS (SRB/BUL)
4. Tammy Payne (GB)
5. Sun Ra Arkestra (USA)
6. Jazz Connection (NL)
7. Marčelo & Napet Quintet (SRB)

Nedelja / Sunday, 16. 08.
1. Majamisty Trio (SRB)
2. Devon Youth Jazz Orchestra (GB)
3. Wayne Escofery Quartet (GB/USA)
4. Sotavento Big band (ARG)
5. Amira Medunjanin, Bojan Zulfikarpašić i Nenad Vasilić  (BIH/FRA/SRB)
6. Jam Station (SRB)

MIDNIGHT JAZZDANCE STAGE(00.00 – 05.00h)

Četvrtak, 13. Avgust
00:00 – 01:00 DJ Ceka (SRB)
01:00 – 03:00 Rustam Ospanoff (KAZ)
03:00 – 05:00 Paris DJs Soul System (FRA)
(Grant Phabao Vs Dreadless Soldier)

Petak, 14. Avgust
00:00 – 01:00 Trenchtown Senior (SRB)
01:00 – 04:00 Faze Action (GB)
04:00 – 05:00 Water Nymph (BUL)

Subota, 15. Avgust
00:00 – 01:00 Funky Junkie (SRB)
01:00 – 04:00 Joey Negro (GB)
04:00 – 05:00 Master Flow (SRB)

Nedelja, 16. Avgust
00:00 – 01:00 DJ Chile (SRB)
01:00 – 04:00 Florian Keller (GER)
04:00 – 05:00 DJ Loptica (SRB)

OPEN STAGE(20.00 – 00.00h)

Četvrtak, 13. Avgust
1. Etno Grupa Iva
2. Dementronomes
3. NaissBlue- Niš
4. Salsa y punto

Petak, 14. Avgust
1. Helm
2. Sofia Jazz Band (BUL)
3. Take A Walk
4. Svetionici severa

Subota, 15. Avgust  
1. Preduzeće za muzičku reciklazu
2. Rista Trajković sextet
3. Luz Azul
4. Lorna Wing
5. Igralom

Nedelja, 16. Avgust
1. Richard III
2. Ivan Popović Trio
3. Misteria Carpatica
4. So Sabi

YOUTH STAGE(20.00 – 00.00h)

Četvrtak, 13. Avgust
1. Strangers from South
2. Ventil  ft. Rista
3. Sons
4. Devon Youth Jazz Orchestra (GB)
5. Gradski tamburaški orkestar Banja Luka (BIH)

Petak, 14. Avgust
1. Slap (GER/GB/SER)
2. Jazzy Jukebox
3. Devon Youth Jazz Orchestra (GB)
4. Dementronomes (CRO)

Subota, 15. Avgust
1. Proja
2. Creativo gudački kvartet
3. Irina Melody
4. Sotavento Big Band (ARG)

Nedelja, 16. Avgust
1. Musicland Studio
2. Youth Jazz
3. Eror 404
4. I Duhovi

WELCOME STAGE(18-20h)

Četvrtak, 13. Avgust
Musicland Studio
No strings attached Trio

Petak, 14. Avgust
Mark Rainey
VisAntiqua

Subota, 15. Avgust
IOUEA
Richard III

Nedelja, 16. Avgust
Slap (GER/GB/SER)
Key Cohesive

MATINE STAGE(12-14h)

Četvrtak, 13. Avgust
Mark Rainey
Milutinović trio

Petak, 14. Avgust
Musicland Studio
Strangers from South

Subota, 15. Avgust
Jazzy Jukebox
Youth Jazz Kolektiv

Nedelja, 16. Avgust
No strings attached Trio
IOUEA

RIVER STAGE(20.00 – 00.00h)

Utorak, 11. avgust
1. JAZZ TEATAR
2. Kafe Ball
3. Etno Grupa Iva (Doboj-BIH)
4. Šaban Tribute Band

Sreda, 12 avgust
1. Gradski tamburaški orkestar Banja Luka (BIH)
2. Very Nais(us) Gypsies
3. Yildiz Ibrahimova & Eagles of Jazz Big Band (TUR)
4. Worldly Savages (INT)

Ostavi komentar